سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قائــــم
استفاده از مطالب این دیدارگاه با ذکر منبع آزاد است

روز معلم

به نام خداوند برانگیزاننده معلمان

تحجر و خشک‌مغزی همیشه تاریخ در مقابل بصیرت و آگاهی قرار داشته و متحجرین و خشک‌مغزها هیچ وقت آگاهی‌دهندگان و آموزگاران را بر نمی‌تابیدند و در صدد حذف آنان بوده‌اند. حذف معنوی از طریق ترور شخصیت و یا حذف جسمانی با ترور وجود جسمانیشان.

دوازدهم اردیبهشت از آن رو در کشور عزیزمان "روز معلم" نامیده شده است که؛ در دوازدهم اردیبهشت سال 1358(80 روز بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی) معلمی نمونه، اسوه و "ثمره عمر" معمار کبیر انقلاب اسلامی به دست متجرین وقت که بر خود نام بی‌مسمای "فرقان" نهاده بودند ترور شد و به شهادت رسید.

مرتضی "عنده ربهم یرزقون" است و متجرین تروریست "فی درک اسفل سافلین". چرا که طبق وعده الهی؛ باطل رفتنی است و حق ماندگار .(...ُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا...). انشاء‌الله

سالروز شهادت علامه آیت‌الله مرتضی مطهری(ره) و روز معلم بر همه معلمان و آموزگاران مبارک باد. بر روح آن معلم سفر کرده متنعم در سفره الهی درود می‌فرستیم و بر دستان همه معلمان بوسه شاگردی می‌زنیم.


[ سه شنبه 98/2/10 ] [ 5:39 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

دوازده فروردین

از ویژگیهای مردم ایران این است که برای لحظه به لحظه رندگیشان سبک و سیاق مبتنی بر فرهنگ ملی و دینی خود دارند که از جمله آن زندگی سیاسی است. "سبک زندگی سیاسی" ایرانیان پویا و به نوعی منحصر به فرد است. از این‌رو بود که معمار کبیر انقلاب اسلامی در فاصله کمتر از دو ماه بعد از پیروزی انقلاب، با اعتقادی که به مردم‌سالاری و هم‌چنین اعتمادی که به مردم کشور و شعور سیاسی آنان داشت، انتخاب نوع حکومت را به آراء عمومی(رفراندوم) گذاشت و مردم در 12 فروردین سال 1358 با حضور قاطع خود پای صدوقهای رأی، جمهوری اسلامی را به عوان نظام سیاسی جایگزین رژیم پادشاهی انتخاب نمودند. 

این بینش و روش می‌تواند برای مردم دنیا الگوی موفقی در عرصه سیاسی و مردم‌سالاری باشد.
دوازده فروردین روز جمهوری اسلامی مبارک باد


[ یکشنبه 98/1/11 ] [ 4:22 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

#می_آیم_چون ایرانی‌ام

س:بر کدام دینی؟  

ج: خدا پرستم. چه فرقی دارد؛ مسلمان، مسیحی، کلیمی یا زرتشتی     .

س:بر کدام مذهبی؟ 

ج: فرقی ندارد؛ شیعه یا سنی    .

س:کجایی هستی؟

ج:ایرانی‌ام، سرزمینم ایران است؛ آذری‌ام، فارسم، عربم، کُردم، گیلکم، لُرم، بلوچم، ... .

س:نامت چیست؟

ج:محمد، علی، عیسی، موسی، مانی، رستم، جمشید و یا زهرا، مینا، مریم، آسیه،  ... .

س:این هفته دوشنبه چرا تعطیل است؟

ج:گیر دادی‌ها! دوشنبه 22 بهمن است؛ روز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی؛ روز آزادی، روز استقلال، روزی که خودمان برای خودمان و برای سرزمین خودمان شدیم؛ روزی که از چهل سال پیش خودمان آقای خودمان شدیم .

س:در این روز تعطیل چه کار می‌کنی؟

ج: هر که هستی، بر هر دین و مذهبی، کُردی، ترکی، بلوچی یا عرب؛ روستایی هستی یا شهری؛ پیری یا جوان؛ خانمی یا آقا؛ ایرانی‌ که هستی،

بیا باهم برویم راهپیمایی روز 22 بهمن


[ شنبه 97/11/20 ] [ 3:39 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

دهه فجر انقلاب اسلامی

دوازدهم بهمن ماه سال 1357، خورشید ایران از غرب طلوع کرد و با بازگشت پیروزمندانه سکاندار کشتی انقلاب اسلامی از تبعید پانزده‌ساله به کشور، فجر پیروزی دمیده شد و در روز 22 بهمن خون بر شمشیر پیروز گردید و نهضت حسینی در مرحله سقوط طاغوت به بار نشست.

آن ده روز برای ایران و ایرانیان که با ایثار و شهادت و شهامت تحت رهبری خمینی کبیر(ره) سال‌ها پرچم مبارزه را بر دوش کشیده و منتظر دمیدن فجر بودند، دهه فجر شد.

خفاشان شب‌پرستند و از نور وروشنایی گریزان و بیزارند. بنا بر این دمیدن فجر پیروزی انقلاب اسلامی برای دشمنان انقلاب زجرآور بود. دهه مبارکه فجر هر سال به یاد حماسه‌آفرینی آن سال‌ها در ایران و حتی سایر کشورها گرامی داشته می‌شود. اما هر چه از مبدأ این تاریخ یعنی دهه فجر سال 1357 فاصله می‌گیریم، فجر انقلاب اسلامی برای مردم ایران و مستضعفین و آزادیخواهان جهان دل‌نشین‌تر از قبل می‌شود، ولی دشمنان که چهل سال به هر توطئه‌ای برای نابودی نظام برآمده از انقلاب دست زده‌اند، زجرآورتر از گذشته می‌باشد.

 آنان که با کودتا، ترور و تخریب، محاصره اقتصادی، تحمیل جنگ هشت‌ساله، تحمیل جنگ‌های داخلی، تهاجم و شبیخون فرهنگی، تحریم و جنگ اقتصادی، استفاده ابزاری از حقوق بشر، انقلاب رنگی، اسلام‌هراسی، شیعه‌هراسی، ایران هراسی، تفرقه‌افکنی مذهبی، اقدامات تجزیه‌طلبانه، جنگ هوشمند، جنگ اطلاعاتی و ده‌ها و صدها توطئه دیگر و همه آن‌چه در توان داشتند برای نابودی این انقلاب و نظام به‌کار گرفتند بدیهی است که در آستانه چهل‌سالگی نظام اسلامی چشمانشان در مقابل فجر برآمده از انقلاب اسلامی از حدقه بیرون زده است و بر خود می‌پیچند. باشد که از این زجر جانشان درآید. انشاءالله

چهلمین سال دمیدن فجر انقلاب اسلامی در آستانه چهل‌سالگی جمهوری اسلامی ایران بر ملت ایران و آزادیخواهان جهان مبارک باد

 


[ چهارشنبه 97/11/10 ] [ 5:8 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

تقدیم به دانشجویان

دانشجو سیاسی است، یعنی بصیر و آگاه به زمانه خویش و شرایط مرتب است. دانشجوی سیاسی سفر بعد از کودتای 28 مرداد 1332 نیکسون را به ایران بر نمی‌تابد و دست بر اعتراض می‌زند، هرچند ژاندرم منطقه‌ای شیطان بزرگ، اعتراض را برنتابید و خون دانشجویان معترض را بر زمین ریخت.

انقلاب اسلامی در این مرز و بوم، دست استکبار شرق و غرب را از کشور کوتاه و نظام سیاسی برآمده از اراده مردم را مستقر می‌کند، شیطان بزرگ که از غافله عقب مانده است، سفاتخانه‌اش در تهران را اتاق عملیات براندازی نظام نوپا می‌کند، دانشجوی آگاه به زمانه، خشم انقلابی خویش را به سوی لانه جاسوسی نشانه رفته و "انقلاب دوم"[1] را رقم می‌زند.

هجوم دیوانه بعثی با پشتوانه ابرقدرتهای شرق و غرب و حمایت ایادی منطقه‌ای آنان به سرزمین شیران، دانشجوی آگاه را به خاکریزهای دفاع از سرزمین می‌کشاند و ... امروز نیز دانشجو همچون همیشه زمانه‌اش را می‌شناسد و در مقابل جنگ تمام‌عیار اقتصادی، جنگ فرهنگی و جنگ روانی به عنوان بخش‌هایی از "جنگ هوشمند" دشمن که به کمتر از نابودی نظام مردم‌سالار اسلامی قانع نیست، با علم‌آموزی و تسخیر خاکریزهای علم و دانش، کارآفرینی و آگاهی و آگاهی‌بخشی هوشمندانه دشمن را عقب می‌راند. انشاءالله تعالی

شانزده آذر روز دانشجو بر همه دانشجویان بصیر و آگاه مبارک باد [1] - امام خمینی(ره) تسخیر لانه آمریکا در تهران را انقلاب دوم نامید

 


[ پنج شنبه 97/9/15 ] [ 1:58 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

در باره بسیج

بسیج نیاز دیروز

دیروز یک انقلاب مردمی در ایران پیروز و بلافاصله با توطئه‌های گوناگون و گسترده از سوی ایادی وابسته به شرق و غرب[1] مواجه شد. معمار آینده‌نگر انقلاب علاوه بر گستردگی و گوناگونی توطئه‌های دشمنان، استمرار آن را نیز پیش‌بینی نمود و دیری نپائید که برای بیمه‌کردن نهال نوپای انقلاب، فرمان تشکیل "بسیج مستضعفین" را صادر فرمود[2].

کمتر از یک سال بعد از صدور آن فرمان تاریخی، دیوانه‌ای از آن سوی مرزهای غربی و جنوبی سنگی انداخت و جنگی تمام‌عیار را بر ضد ایران شروع کرد که ابرقدرت‌های شرق و غرب وقت و نوکران و ژاندارم‌های منطقه‌ای آنان 8 سال توان نیرویی، اقتصادی و ... ما را درگیر خود کردند. بسیج، آن روز بازوی مردمی دفاع از تمامیت ارضی برای ارتش در آستانه انحلال[3] و سپاه جوان و بی‌سلاح[4] بود. نقش بی‌بدیل بسیج که مبدع هوشیار آن 20 میلیونشان[5] را آروز می‌کرد و در همه اقشار جامعه از جمله معلمان، دانش‌آموزان، دانشجویان، اساتید، عشایر، روحانیون و ... رسوخ کرده و ارتشی مکتبی و مردمی را با بنیانی مرصوص سازمان داده بود، در این عرصه بر دوست و دشمن پنهان نبوده است. 

آن جنگ به پایان رسید و لذا برداشت اول این بود که؛ شاید عمر بسیج نیز به این معنی که ضرورتش با پایان جنگ به پایان رسیده، تمام شده است. ولی کشور به سازندگی نیاز داشت، بنا بر این بسیج وارد سازندگی شد تا در توسعه کشاورزی، سدسازی، راه‌سازی و تولید علم نیز با تلاش و کوشش، ضرورت "فرهنگ‌بودن" بسیج را کماکان بر سر زبانها بیاندازد.

در باره بسیج

بسیج ضرورت ملی

سازندگی و برافراشته نگه‌داشتن پرچم "ام‌القراء"بودن ایران اسلامی، به جهادهای دیگری بعد از جهاد نظامی نیاز داشت؛ تولید علم، علمی که اگر در ثریا بود فرزندان سلمان فارسی آن را به پائین می‌کشیدند. انرژی هسته‌ای، نانو، سلول‌های بنیادی ، هوا فضا و ... عرصه این بار بسیج بود که هنوز هم هست. یعنی این جبهه هنوز به بسیجی نیاز دارد تا با ایثار و مقاومت پرچم ایران اسلامی بر قله افتخار برافراشته نگاه دارد.

"جنگ تمدنها ره‌آورد"ی برای نابودی اسلام و فرهنگ دینی بود و تیشه "جنگ نرم" را برای زدن ریشه اسلام ناب محمدی(ص) که پرچمدار آن ایران است فرود آورده بود. امروز آن راهبرد نرم به راهبرد "جنگ هوشمند" تبدیل شده است که با تحمیل تحریم­های ظالمانه و جنگ تمام­‌عیار اقتصادی و استفاده ابزاری از هر امکان برای براندازی نظام مقدس اسلامی آن را پی می‌گیرد.

پاسخ "هَل مِن مبارز" این جبهه را بسیج می‌دهد. امروز نیز لازم است اقشار مختلف جامعه اعم از معلم، استاد دانشگاه، دانشجو، روحانی، بازاری، تولیدکننده، سرمایه­‌گذار و ... بسیج شوند تا سنگرهای اسلام ناب را دیدبانی کننند و این بار نیز بر سر جنگ‌آفرینان، آن آید که بر سر صدام عفلقی آمد. بسیج مظهر عظمت ملّت و نیروى کارآمد درونىِ کشور[6] و بصیرت، بصیرت‌افزایی، دشمن‌شناسی و تقوا سلاح آن است.

بسیج الگوی بین‌المللی

حزب‌الله لبنان را می‌توان بارزترین نمونه موفق بسیج مردمی نامید که از تجربیات انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته و امروز علاوه بر آن که در قالب یک ارتش ملی در کنار دولت و ارتش لبنان ایفای نقش می‌کند، در کشور سوریه نیز برای مقابله با تروریسم و تقویت محور مقاومت بلای جان حامیان صهیونیستی و وهابی تروریسم شده است؛ بسیج مردمی در عراق که برای مبارزه با صدام تکریتی شکل گرفت و بعد در صحنه مبارزه با تروریسم و آزادسازی عراق از دست تروریست‌های داعشی خود را نشان داد، نیز الگوی دیگری از بسیج در منطقه تلقی می‌شود. نقش‌آفرینی خیره‌­کننده نیروهای مردمی تحت مدیریت انصارالله یمن برای دفاع از خاک کشورشان در مقابل تجاوز آل سعود و حامیان منطقه­‌ای آن هم از مصداق­‌های بارز الگوگیری از ایران است. بسیج مردمی در هر کشوری صورت گیرد پیروزی بر دشمنان اسلام و ملت آن کشور را نوید می‌دهد و لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد.

 پنجم آذر، روز بسیج مستضعفین بر همه بسیجیان عالم مبارک باد

 

پانوشت

[1] - از فردای پیروز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، با برنامه و یا حمایت استکبار جهانی به سرکردگی غرب، قائله‌های مختلف یکی پس از دیگری رخ نمود از جمله قائله‌های؛ کردستان، گنبد کاووس، آذربایجان(خلق مسلمان)، ترورهای گسترده توسط فرقه رجویه و سایر گروهکها، کودتای نوژه، محاصره اقتصادی و برجسته‌ترین آنها جنگ تحمیلی 8 ساله که همه کفر را در مقابل ایران به عنوان همه اسلام قرار داد.

[2] - 5 آذر 1358 روز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره).

[3] - گروهکهای به اصطلاح "خلقی" از فردای پیروزی انقلاب شعار "انحلال ارتش" را سردادند ولی امام انقلاب جواب داندان‌شکن به خلقی‌های نوکر شرق و غرب داد و مانع اضمحلال ارتشی شد که در سالهای دفاع مقدس مدال دفاع جانانه از نظام و کشور را بر سینه دارد.

[4] - ابوالحسن بنی‌صدر، رئیس جمهور و جانشین فرمانده کل قوا که دل در گرو غرب داشت، سپاه را تحریم تسلیحاتی و لجستیکی کرده بود.

[5] - ایده امام راحل(ره) تشکیل "ارتش بیست میلیونی" متشکل از بیست میلیون جوان ایرانی بود و می‌فرمود که: "مملکت اسلامی باید همه‌اش نظامی باشد و تعلیمات نظامی داشته باشد".

[6] - از بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) در دیدار 29 آذر ماه با فرماندهان بسیجی.


[ یکشنبه 97/9/4 ] [ 4:46 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

امام خمینی

سالها مى گذرد، حادثه‌ها مى‌آید

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

دولتهای غربی با ایجاد غده سرطانی اسرائیل در سرزمینهای اسلامی[1]، رویکرد جدیدی را برای اسلام‌زدایی آغاز کردند. ملک فیصل در عراق، آتاتورک در ترکیه و رضاخان میرپنج در ایران به عنوان مهره‌های استکبار با شعار پان عربیسم، پان ترکیسم و پان ایرانیسم مجری توطئه جدید اربابان خود در منطقه راهبردی خاورمیانه بودند. در ایران بعد از رضاخان نیز، محمد رضا پهلوی در صدد بازکردن "دروازه تمدن" غرب به سوی این کشور بوده است.

در شرایط سیاسی موصوف مردی از تبار حسین بن علی(ع) در نیمه خرداد 1342 قیام کرد و پرچم اسلام ناب محمدی(ص) را برافراشت. ملت ایران به آن قائد بصیر و حسینی اقتداء کردند و دیری نپائید که هیمنه رژیم ستمشاهی که نماد ژاندارمی استکبار در منطقه بود فرو پاشید و ... .

آن معمار کبیر انقلاب اسلامی و مصلح قرن که هم‌چون جدش امام حسین(ع) قیام کرد، به نیمه خرداد نگاه ویژه‌ای داشته است‏[2]. خورشید انقلابش در نیمه خرداد 1342 طلوع کرد و در بهمن 1357 فجر پیروزی دمید. گویی خرداد برای آن سکاندار کشتی نجات اسلام در قرن بیستم میلادی، ماه حادثه‌هاست. کما این که او انتظار بزرگترین حادثه تاریخ بشریت را در نیمه خرداد می‌کشید.

سیزدهم خرداد 1368 خورشید عمر پربرکتش غروب کرد، اما به کوری چشم دشمنان اسلام که وجود حضرتش را به منزله "نخ تسبیح برای حفظ نظام پر از تضاد"[3]، می‌پنداشتند، به فاصله کمتر از چند ساعت بعد از توقف قلب احیاگر قلب میلیونها انسان خداجو، سکان انقلاب به مردی از تبار علی(ع) سپرده شد و این گونه بود که امید آنان که دل به فروریختن برج سرافراز انقلاب بسته بودند، به یاس تبدیل شد و شعاع خورشد بیداری اسلامی پرفروغ‌تر از قبل بر تابش خویش ادامه داد.

یاد آن یار سفرکرده به حق پیوسته که "با دلى آرام و قلبى مطمئن و روحى شاد و ضمیرى امیدوار به فضل خدا به سوى جایگاه ابدى سفر" کرد ‏و شهدای نهضتش را گرامی می‌داریم و با علی زمانه تجدید بیعت می‌کنیم. که

علی را علی مقتداست بی‌گمان

کنیم بیعتش را جلی و نهان(نگارنده) 

 

متن کامل قطعه شعر امام خمینی(ره)

 

از غم دوست در این میکده فریاد کشم‏

 دادرس نیست که در هجر رخش داد کشم‏

 داد و بیداد که در محفل ما رندى نیست‏

 که برش شکوه برم، داد ز بیداد کشم‏

 شادیم داد، غمم داد و جفا داد و وفا

 با صفا منّت آن را که به من داد، کشم‏

 عاشقم، عاشق روى تو، نه چیز دگرى‏

 بار هجران و وصالت به دل شاد، کشم‏

 در غمت اى گل وحشىِ من، اى خسرو من‏

 جور مجنون ببرم، تیشه فرهاد کشم‏

 مُردم از زندگىِ بى تو که با من هستى‏

 طرفه سرّى است که باید برِ استاد کشم‏

 سالها مى گذرد، حادثه‏ها مى‏آید

 انتظار فرج از نیمه خرداد کشم‏

 

 

منابع

1.      نرم‌افزار مجموعه آثار حضرت امام خمینی(ره)، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) 

2.     نرم‌افزار دیوان امام خمینی(ره)، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)

3.     WWW.khamenei.ir

 

 

پانوشت[1] - طرفداری امپراطوری عثمانی در جنگ جهانی اول از آلمان و صدور حکم جهاد در این رابطه ،از مهـمترین بهانههای بریتانیا ، فرانسه و روسیه در سال 1916.م تلقی میشود که قرارداد محرمانهای را بر سر چگونگی تقسیم مناطق بعد از شکست امپراطوری امضاء کردند و اعلامیه بالفور (1917.م) زمینه ساز پیدایش غده سرطانی اسرائیل در قلب فلسطین و اعلام موجودیت این دولت غاصب در سال 1948.م شد و الان بیش از 50 سال است که چون اختاپوس به عرصههای مختلف سیاسی و افتصادی دنیا ، به ویژه غرب ، دست انداخته است .(خاورمیانه2020، همین نویسنده)

[2] - از غم دوست در این میکده فریاد کشم

دادرس نیست که در هجر رخش داد کشم‏

 داد و بیداد که در محفل ما رندى نیست‏

 که برش شکوه برم، داد ز بیداد کشم‏

 شادیم داد، غمم داد و جفا داد و وفا

 با صفا منّت آن را که به من داد، کشم‏

 عاشقم، عاشق روى تو، نه چیز دگرى‏

 بار هجران و وصالت به دل شاد، کشم‏

 در غمت اى گل وحشىِ من، اى خسرو من‏

 جور مجنون ببرم، تیشه فرهاد کشم‏

 مُردم از زندگىِ بى تو که با من هستى‏

 طرفه سرّى است که باید برِ استاد کشم‏

 سالها مى گذرد، حادثه‏ها مى‏آید

 انتظار فرج از نیمه خرداد کشم‏(انتظار، دیوان امام خمینی(ره)

[3] - گروهکهای کمونیستی و سایر جریاناتی که سنگ خلق را به سینه می‌زدند با نگاه دیالیکتیکی خود، حضرت امام خمینی(ره) را به منزله "نخ تسبیح برای حفظ نظام پر از تضاد جمهوری اسلامی" می‌پنداشتند و به گمان خام خود منتظر لحظه پاره‌شده نخ بودند تا دانه‌های تسبیح پراکنده شوند و نظام فروپاشد. اما وقتی مجلس خبرگان رهبری به فاصله کمتر از چند ساعت در فردای رحلت معمار کبیر انقلاب و قبل از تشییع و تدفین پیکر آن  عزیز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به رهبری انتخاب و معرفی کرد، منادیان دفاع از خلق زانوی یأس و ناامیدی در بغل گرفته و گفتند: این آخوندها بر سر هر چیز با یکدیگر دعوا کنند، بر سر اصل اسلام دعوا نخوهند کرد! آنان به زبان بی‌زبانی اعتراف کردند که ولایت فقیه، ولایت رسول‌الله(ص) و پیوند‌دهنده امت اسلامی با اسلام است.


[ شنبه 97/3/12 ] [ 6:0 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

22 بهمن 1357 نهضت حسینی ملت مسلمان ایرن به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی بر حکومت ستم‌شاهی پهلوی پیروز شد. حضرت امام خمینی(ره) که سکاندار انقلاب بود، در فاصله کمتر از 50 روز بعد از پیروزی انقلاب، انتخاب نوع حکومت را به آراء عمومی(رفراندوم) گذاشت. اقدامی شجاعانه و بی‌بدیل که ریشه در اعتقاد راسخ به مردم‌سالاری(دمکراسی واقعی) و اعتماد به ملت انقلابی داشت.

دوازده فروردین 1358 ملت بصیر و آگاه ایران با اکثریت قاطع خود به استقرار جمهوری اسلامی رأی آری داد و نهال "نظام مردم‌سالار دینی" در سرزمین پهناور "سلمان فارسی" غرس شد.

امروز سی و نه سال از آن روز غرورآفرین می‌گذرد و آن نهال، علی‌رغم طوفان‌های سهمگین، به درختی تنومند تبدیل و در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی و حکومتداری دینی مورد غضب مستکبران ولی مایه امید مستضعفان عالم شده است.

دوازده فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران بر ملت بصیر کشور مبارک و یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای راه آزادی گرامی باد.


[ شنبه 97/1/11 ] [ 9:45 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

انقلاب اسلامی

س:بر کدام دینی؟
ج: خدا پرستم. چه فرقی دارد؛ مسلمان، مسیحی، کلیمی یا زرتشتی.
س:بر کدام مذهبی؟
ج: فرقی ندارد؛ شیعه یا سنی.
س:کجایی هستی؟
ج: ایرانی‌ام، سرزمینم ایران است؛ آذری‌ام، فارسم، عربم، کردم، گیلکم، لُرم، بلوچم، ...
س:نامت چیست؟
ج:محمد، علی، عیسی، موسی، مانی، رستم، جمشید و یا زهرا، مینا، مریم، آسیه، ... .
س:این هفته یکشنبه چرا تعطیل است؟
ج:گیر دادی‌ها ! یکشنبه 22 بهمن است؛ روز پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی؛ روز آزادی، روز استقلال، روزی که خودمان برای خودمان و برای سرزمین خودمان شدیم؛ روزی که خودمان آقای خودمان شدیم.
س:در این روز تعطیل چه کار می‌کنی؟
ج: هر که هستی، بر هر دین و مذهبی، کردی، ترکی، بلوچی یا عرب؛ روستایی هستی یا شهری؛ پیری یا جوان؛ خانمی یا آقا؛ ایرانی‌ که هستی، بیا باهم برویم راهپیمایی روز 22 بهمن
#اعتراض به اغتشاش حق ماست و ما از این حق استفاده خواهیم کرد. با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به اغتشاش و هرج و مرج اعتراض میکنیم.
زنده باد #ایران


[ پنج شنبه 96/11/19 ] [ 5:36 عصر ] [ ] [ نظرات () ]

ده فجر انفلاب اسلامی

طلوع فجر و تابش خورشید برای خفاشان و شب‌مستان زجرآور است و آنان که چون شب‌پره از روشنایی و بیداری گریزانند، نور که ره می‌نماید را برنمی‌تابند.

انقلاب اسلامی ایران فجری است که طلوعش راه را نه فقط بر مردم ایران نمایاند، بلکه راه جدیدی را پیش پای ملت‌های ستمدیده و مستضعف جهان نهاد تا دریابند که در بیداری نیاز ندارند بی‌راهه‌بران دستشان را بگیرند و از راه به‌درشان کنند.

تابش فجر انقلاب اسلامی از دیگرسو برای آنان که از بیداری گریزانند سراسر زجر و آزار و شکنجه بوده است و بس. بلاشک شیاطین و ایادی گریزان از نور انقلاب اسلامی در آستانه سالروز بزرگترین و تاثیرگذارترین پدیده قرن بیستم بیکار نمی‌نشینند و متوهم از براندازی نظام به تحریک بیگانگان خوش رقصی خواهند کرد.

امروز استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ای‌اش و مخالفان بیداری و بصیرت ملت‌ها، با شنیدن نام انقلاب اسلامی ایران، معمار کبیر آن حضرت امام خمینی(ره) و سکاندار امروز انقلاب حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله‌العالی) در تگنا، شکنجه و زجر هستند.

چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی بر فجرآفرینان دیروز و منتظران فجر موعود مبارک باد 

 


[ دوشنبه 96/11/2 ] [ 9:8 عصر ] [ ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب


بازدید امروز: 291
بازدید دیروز: 356
کل بازدیدها: 861635